Дострокові парламентські вибори заплановані на 21 липня

До парламенту можуть пройти п’ять політсил – «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя», «Батьківщина», «Європейська солідарність» та «Голос». Про це свідчать результати ролінгового дослідження Центру «Соціальний моніторинг» та Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка за 8-14 червня.

Якби вибори до Верховної Ради проходили найближчої неділі, то партію президента Володимире Зеленського «Слуга народу» підтримали б 47,5% тих, хто визначився і буде голосувати,

На другому місці – партія «Опозиційна платформа – За життя» Юрія Бойка та Віктора Медведчука, яку підтримали б зараз 11%.

ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко набирає 8,7%.

Партію екс-президента Петра Порошенка «Європейська солідарність» готові підтримати 8,3% опитаних.

Партія «Голос» Святослава Вакарчука також долає прохідний бар’єр – вона має 5,3% підтримки. Зазначається, що «Голос» наростив підтримку з 1% до понад 5% із моменту, коли Вакарчук оголосив про створення партії і похід на парламентські вибори.

З урахуванням похибки вибірки також мають шанси подолати прохідний бар’єр у 5% партіЇ «Сила і честь» Ігоря Смешка та «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка.

В інших партій – менше 2,5% підтримки.

Базовий регіон «Опозиційної платформи – За життя» – східний, у західному регіоні змагаються за друге місце партії «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос».

Піти голосувати на виборчі дільниці планують 83,3% опитаних. Не голосуватимуть 12,1% респондентів.

Дострокові парламентські вибори заплановані на 21 липня.