Ситуація складна, але перебуває під контролем

Двох дітей, які дістали травм 1 липня внаслідок вибуху в Дніпропетровській області, прооперували, ще двох – оперують. Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов у Facebook.

«Двох найважчих вночі прооперували. 16-річний хлопець все ще на штучній вентиляції легенів, але лікарі говорять, що стабільний. 5-річний малий – в свідомості. Ще двох зараз почали оперувати», – написав він.

Доброго ранку.Діти, що вчора постраждали від вибуху всі живі.Двох найважчих вночі прооперували. 16 – річний хлопець…

Gepostet von Gleb Prigunov am Montag, 1. Juli 2019

Раніше Пригунов повідомив, що одній дитині дістали осколок із черевної порожнини.  За його словами, ситуація складна, але перебуває під контролем.

Як пише Укрінформ, завідувач приймального відділення Дніпропетровської обласної дитячої лікарні Ігор Майденко повідомив, що внаслідок вибуху постраждали п’ятеро дітей, у всіх – осколкові поранення.

«Постраждали п’ятеро дітей. Двоє з них перебувають у важкому стані, зараз триває оперативне лікування і вони знаходяться в реанімації. Стан решти дітей розцінюється як травми середнього ступеня тяжкості», – розповів Майденко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, увечері 1 липня на дитячому майданчику в селі Пашена Балка на Дніпропетровщині вибухнув невідомий предмет. У поліції повідомляли, що внаслідок інциденту шестеро дітей дістали травм різного ступеня тяжкості.