5 серпня у Краснодарському краї РФ сталася пожежа в одній з військових частин, внаслідок чого почали детонувати боєприпаси

Причиною пожежі та вибухів на складі боєприпасів в Ачинському районі Росії міг бути людський фактор. Про це заявив заступник міністра оборони РФ, генерал армії Дмитро Булгаков, повідомляє російський Интерфакс.

Булгаков прибув в Красноярський край до місця НП в ніч на 6 серпня разом з фахівцями штабу матеріально-технічного забезпечення. Під його керівництвом оперативна група проводить оцінку обстановки.

За словами заступника російського міністра оборони, точну причину інциденту встановлять слідство і прокуратура. Також він додав, що арсенал буде розформований.

За даними агентства, число постраждалих внаслідок вибухів збільшилося до 12 осіб. Шестеро з них госпіталізовані, лікарі оцінюють їхній стан як середнього ступеня тяжкості. Особовий склад частини, а також жителів населених пунктів в радіусі 20 кілометрів від військової частини евакуювали. Зокрема, були евакуйовані понад 9,5 тисячі осіб, близько шести тисяч з них залишили небезпечну зону самостійно.

Нагадаємо, 5 серпня на складі матеріально-технічного забезпечення військової частини в Красноярському краї Росії загорілося сховище порохових зарядів до артилерійських боєприпасів. У ніч на 6 серпня стало відомо, що вибухи припинилися.