Ким був загиблий, у Слідчому комітеті РФ не повідомляють

5 серпня у Росії під містом Ачинськ в Красноярському краї внаслідок пожежі у військовій частині почали вибухати боєприпаси. У Слідчому комітеті РФ офіційно підтвердили загибель однієї людини. Про це інформує ТАСС.

Так, за офіційною інформацією, одна людина загинула, восьмеро дістали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. Ким був загиблий, у Слідчому комітеті не повідомляють. До слова, ЗМІ писали про 12 постраждалих.  Водночас російські екстрені служби вже повідомляли про одного загиблого військовослужбовця, проте цю інформацію спростували в Міноборони РФ. Губернатор Красноярського краю Олександр Ус повідомляв також про одного зниклого безвісти.

За фактом вибухів на складі Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу. Наразі пожежу на складі з боєприпасами вдалося повністю погасити, вибухів не чути.

Боєприпаси на військовому складі у Красноярському краї почали вибухати вдень 5 серпня. Окрім того, на території частини вирувала потужна пожежа. Її змогли погасити лише вранці 6 серпня. Тоді ж припинилися і вибухи.

Через надзвичайну подію проводилася масштабна евакуація місцевого населення у радіусі 20 кілометрів. Також перекривали повітряний простір у радіусі 30 кілометрів. Крім того, в Ачинському районі був запроваджений надзвичайний стан. Спочатку ймовірною причиною вибухів назвали підрив снаряда. Потім слідство висунуло іншу версію – людський фактор.