Януковича підозрюють в отриманні 26 мільйонів хабара під виглядом авторської винагороди
Швейцарія спростить процедуру видачі активів Януковича

У Швейцарії до кінця 2015 року очікують ухвалення закону, що прискорить повернення коштів, незаконно виведених до країни колишніми лідерами різних держав. Про це повідомляє Reuters із посиланням на високопоставленого швейцарського дипломата, передає РБК-Україна.

«Влада Швейцарії наразі співпрацює з низкою країн, такими як Гаїті, Єгипет, Туніс та Україна, задля повернення злочинних активів, заморожених на швейцарських рахунках після зміни влади у цих країнах», – заявив голова департаменту міжнародного права в МЗС Швейцарії Валентин Цельвеґер.

Повідомляється, що обидві палати швейцарського парламенту ще мають узгодити законопроект, зокрема, щодо питання позовної давності. «Думаю, що ми погодимо питання позовної давності до кінця року», – сказав швейцарський дипломат.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Швейцарія задовольнила запит про надання правової допомоги Україні щодо заблокованих активів. 4 червня 2014 року у Швейцарії були заблоковані у цілому в перерахунку 137 млн. євро, які зберігаються на рахунках екс-президента України Віктора Януковича та його оточення.

Читайте: Скарби «гробниці Януковича» віднині під арештом

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ