Рішення WU може позначитися на прибутковості компанії

Слідом за низкою фінансових організацій по всьому світу міжнародний сервіс грошових переказів Western Union почав кампанію проти банківських операцій, пов’язаних з криптовалютами. Це рішення може негативно вплинути на роботу криптобірж, а також клієнтів, що використовують криптовалюти, інформує Економічна правда.

Компанія Western Union поінформувала криптовалютну біржу Kraken про те, що вона не обробляє транзакції, пов’язані з цифровими валютами, тому що це суперечить її внутрішнім правилам.

Рішення WU може позначитися на прибутковості компанії, оскільки в довгостроковій перспективі вона втратить багато бізнесів, з огляду на популярність криптовалют у всьому світі.

Варто зазначити, що заборона Western Union на транзакції, пов’язані з криптовалютами, аналогічна діям різних фінансових організацій по всьому світу, які не дозволяють своїм клієнтам купувати і продавати цифрові валюти. Деякі банки навіть закрили рахунки, пов’язані з криптовалютами.

Хоча це поганий прецедент для ринку віртуальних валют, ніхто з аналітиків не сумнівається в тому, що це ніяк не позначиться на курсі біткойна.

Нагадаємо, 5 грудня біткойн побив новий рекорд – за монету давали 12 тисяч доларів.