Ryanair планував літати зі Львова у семи напрямках – Краків, Вроцлав, Будапешт, Берлін, Ейндховен, Меммінґен, Лондон-Станстед

Бюджетна авіакомпанія Wizz Air пропонує обслуговувати маршрути, за якими планував літати ірландський лоукострер Ryanair, з яким поки що так і не досягнула домовленостей Україна. Про це повідомила гендиректор аеропорту «Львів» Тетяна Романовська, передає mind.kiev.ua.

За її словами, коли Ryanair оголосив про те, що скасовує свій вихід на ринок України, Wizz Air поцікавився, чи може він зайняти дані маршрути, отримані ірландським авіаперевізником.

Також Романовська уточнила, що летовище у Львові уклало договір з авіакомпанією Ryanair: «Він повністю відповідає українському законодавству. Авіакомпанія дійсно веде жорсткі переговори – і нам, зі свого боку, теж потрібно було дотримуватися жорсткої позиції. Частину пунктів, які не влаштували «Бориспіль», ми спокійно відхилили, і це не стало перешкодою для підписання договору з перевізником».

Найважливішим для Ryanair була ціна обслуговування пасажира – компанія хотіла, щоби їй доплачували 2 дол. за кожного пасажира.

«Але в підсумку ми домовилися, що вони нам все ж будуть платити – на свої нові рейси вони отримають 80% знижки. Також багато часу зайняло обговорення технічних нюансів – українське законодавство, яке регулює діяльність аеропортів, сильно відрізняється від законодавства в ЄС, і нам був потрібен час, щоб пояснити це перевізнику», – сказала гендиректор аеропорту «Львів».

Водночас підписаний договір не означає, що авіакомпанія почне польоти в будь-якому випадку, уточнила вона. Важливою умовою роботи для неї було почати польоти з двох аеропортів – зі «Львова» та «Борисполя».

Як відомо, Ryanair планував літати зі Львова у семи напрямках – Краків, Вроцлав, Будапешт, Берлін, Ейндховен, Меммінґен, Лондон-Станстед.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що впродовж наступних кількох тижнів мають завершитися перемовини між Україною та ірландським лоукостером Ryanair.

Нагадаємо, 10 липня компанія Ryanair оголосила про скасування свого запланованого виходу на ринок України після того, як аеропорт «Бориспіль» порушив угоду, що її досягнули в березні цього року в Мінінфраструктури з посадовими особами летовища та його нинішнім гендиректором Рябікіним.

Комерційний директор Ryanair Девід О’Брайен заявив, що Україна «не є достатньо зрілим або надійним місцем для інвестицій потужного авіафлоту Ryanair». При цьому він висловив жаль, що аеропорт Львова став жертвою рішення «Борисполя».

Читайте: Wizz Air значно збільшить кількість рейсів з Києва до Європи

БЕЗ КОМЕНТАРІВ