Авіаперевізник запровадить єдиний стандарт ручної поклажі з габаритами 55х40х23 см і максимальною вагою до 10 кг

Приємна новина для українців – бюджетний авіаперевізник Wizz Air оголосив про скасування плати за ручну поклажу на рейсах. Нововведення запрацює з 29 жовтня 2017 року. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті авіакомпанії.

Також лоукостер скасує поділ ручної поклажі на платну велику і безкоштовну маленьку та запровадить  єдиний стандарт з габаритами 55х40х23 см і максимальною вагою до 10 кг.

Пасажири, які встигли купити квитки і оплатити перевезення ручної поклажі на рейсах після 29 жовтня, отримають відшкодування в розмірі 120% від сплаченої суми за перевезення ручної поклажі на свої WIZZ рахунки.

З 29 жовтня Wizz Air також змінить умови послуги пріоритетної посадки WIZZ Priority. Пасажири, які її оплатили, крім можливості потрапити на борт літака в першу чергу і права провозити другий предмет ручної поклажі з габаритами до 40х30х18 см отримають також гарантію, що вони зможуть взяти в салон основний предмет ручної поклажі з габаритами 55х40х23 см.

Ручна поклажа інших пасажирів, в разі нестачі місця на багажних полицях в салоні, може реєструватися безкоштовно біля виходу на посадку і перевозитися як зареєстрований багаж. До слова, саме так зараз робить лоукостер Ryanair.

Правила перевезення ручної поклажі до 29 жовтня 2017 року:

Правила перевезення ручної поклажі після 29 жовтня 2017 року:

Плату за ручну поклажу Wizz Air запровадив у 2012 році та став першим і єдиним авіаперевізником в Європі з таким типом збору. Спочатку збір стягувався в якості експерименту тільки на маршруті «Катовіце-Лондон», а через кілька місяців був поширений на всю маршрутну мережу Wizz Air за винятком рейсів, які виконувались дочірнім авіаперевізником Wizz Air Ukraine.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, лоукостер Wizz Air хоче обслуговувати маршрути, за якими планував літати Ryanair, і вже звернувся з відповідною пропозицією до аеропорту «Львів».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ