Топчій зізнався, що йому «подобається дивитися на все такими очима, як у божевільних москалів»

Український письменник, історик і громадський діяч Юрій Топчій, більш відомий під псевдонімом «Ґустав Водічка», в інтерв’ю виданню Гордон іронізує над господарем Кремля, пояснивши його «велич» тим, що той очолює країну, «у якій всі ходять по-великому щодня».

«Розумієте, у наш час немає видатних політиків, а Путіна вважають таким тому, що він очолює велику країну, у якій всі ходять по-великому щодня», – заявив письменник.

Топчій зауважує, що Путіна вважають «великим» через те, що Росія володіє ядерною зброєю: «Ось у чому річ. Його, хоч він і міль, вважають великим, тому що в нього є величезна кількість ядерних ракет і божевільних, готових лизати йому дупу, називати святим Владіміром II тощо. Дуже комфортний світ!».

Письменник також зізнався, що йому «подобається дивитися на все такими очима, як у божевільних москалів».

«Тому що це чудово, драйвово та гарно думати, що вони великі й усі їх бояться! Якби зараз усі боялися українців – це було б погано? Та ми б кайфували від цієї думки! Але нас ніхто не боїться», – зазначив він.

«Якби вся Америка тремтіла тільки з однієї згадки про Україну, то ми б зовсім подуріли від гордині! Але ми відносно невелика країна, порівняно з Росією, але досить велика, щоб вести з нею війну, бути проблемою для російської окупації та ресурсом для Європи», – вважає письменник.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ