У Мінську тисячі людей вийшло на Марш розлючених білорусів

17 лютого кілька тисяч людей вийшли на акцію «Марш розлючених білорусів», спрямовану проти «податку на дармоїдство». Про це пише Білоруський партизан.

Слід зазначити, що таких масових акцій не було в Мінську з 2010 року.

Учасники акції на початку зібрались на народні збори, а потім пройшли ходою по проспекту Незалежності та будівлі Міністерства з податків і зборів, що на вулиці Радянській.

Лідер Білоруської соціал-демократичної партії Микола Статкевич пообіцяв, що якщо протягом місяця не буде скасований Декрет N3, то акція повториться 25 березня. І якщо кожен учасник приведе з собою ще хоча б 10 людей, то цього буде достатньо, аби не просто скасувати декрет, а й повалити «це хамло».

Журналісти зауважили, що на акції було мало прапорів. Зібралися люди, які не підтримують якісь конкретні політичні рухи. Звичайні білоруси, багато 40-50-річних, середній клас, багато пар, молодь.

Опозиціонери, до того ж, зачитали резолюцію, що передбачає три положення: скасувати декрет №3 (щодо дармоїдства), зупинити зниження доходів населення, зростання плати за комунальні послуги, підвищення пенсійного віку і провести справедливі вибори.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ