Бутусов закликав українських нардепів заборонити «зелених чоловічків» слідом за Фінляндією

Мешканці Фінляндії зробили правильні висновки з війни в Україні, заборонивши російських «зелених чоловічків». Про це у своєму Facebook пише журналіст, військовий експерт Юрій Бутусов.

«Фіни внесли в кримінальний кодекс правильні висновки щодо війни в Україні – раніше ніж ми. Тепер будь-який військовий, навіть взагалі без розпізнавальних знаків і документів, який опиняється на території Фінляндії визнається кримінальним злочинцем і підлягає затриманню і взяттю під варту», – підкреслив Бутусов.

Як він зауважив, тепер фінським спецслужбам і військовим не треба думати як затримати заблукалих російських громадян в Україні, як доводити їхню причетність до якихось злочинів.

«Росіянин? Організовано дієш у складі групи? Маєш екіпіровку або зброю? Винен. Будь-який фсбшник, найманець, агент РФ, однією своєю появою у Фінляндії вже оформляє собі термін, його не треба ловити на переході кордону або проникненні на об’єкт», – наголосив журналіст.

Крім того, він зазначив, що непогано було б запровадити такий закон в Україні: «Нам би такий закон. Гей, шановні депутати, давайте переймати досвід».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ