Ароматерапія – чудовий спосіб зменшити почуття голоду

Часто ми переїдаємо не тому, що справді хочемо їсти, а тому що все життя у нас є багато звичок, які змушують нас до цього. Про те, як легко їх викорінити, пише МarieСlaire.

Думати під час їжі. Слід забути про бездумне поглинання їжі перед комп’ютером чи телевізором. Уважно пережовуйте їжу, ретельно вибирайте продукти, з яких збираєтеся готувати. Деякі дієтологи навіть радять їсти паличками або неактивною рукою.

Обійматись та цілуватись. Дослідження показали, що обійми і поцілунки дуже приємні і корисні для нашого організму і загального самопочуття. Під час них організм виробляє гормон окситоцин, що відповідає за наш обмін речовин і апетит.

Їсти в компанії. Учені довели, що жінки схильні вживати менше їжі, якщо їдять у компанії струнких людей або привабливих чоловіків.

Ароматерапія. Масло анісу, троянди або лаванди заспокоюють нервову систему, а значить попереджають емоційне переїдання, яке часто керує нами на роботі. Також допомагають запахи ванілі і м’яти – вони здатні приглушити почуття голоду.

Не сидіти на місці. Фізична активність зменшує апетит і люди, які постійно займаються, їдять менше. Причина у тому, що аеробні навантаження підвищують рівень цукру в крові, через що почуття голоду зменшується.

Їсти білок. Білок здатен уберегти від переїдання, оскільки він допомагає надовго зберегти відчуття ситості. Дієтологи радять обов’язково включати в свій сніданок білкову їжу, адже в першій половині доби нашому організму особливо потрібні сили й енергія.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ