У спеку слід остерігатися перепаду температур і відмовитися від алкоголю

Спекотна погода створює специфічні проблеми в місті, де брак свіжого повітря відчувається з більшою силою. Як пережити гарячі дні – розповідає портал Живи активно.

Уникайте перегрівання на сонці. На відпочинку під сонцем можна перебувати зранку до 11-ї години і після 16-ї. Засмагати треба поступово збільшуючи час перебування на пляжі.

Якщо ви таки отримали сонячні опіки, то у жодному разі не можна користуватися жирними кремами чи оліями – вони не дають шкірі дихати і навіть можуть погіршити ситуацію.

Для прогулянки слід обирати натуральний світлий одяг, бажано одягати головний убір. Це допоможе уникнути сонячного чи теплового удару.

Багато пийте. Людина вагою 60 кг має впродовж доби випивати до 2,5 літрів рідини. Водночас соки і газована вода теж враховуються. Однак соки краще пити розведеними.

Якщо у вас виникає відчуття спраги, це означає, що організм уже відчуває дефіцит рідини. Тож пити треба невеликими ковтками, але дуже часто.

Уникайте перепадів температури. Різниця між температурою повітря на вулиці та у приміщенні не повинна перевищувати 10° С. Напої також не бажано вживати дуже холодними.

Не вживайте алкоголь у спеку. Алкогольні напої стимулюють роботу серцево-судинної системи, а це негативно відбивається на концентрації уваги та загальному самопочутті.

Пиво та інші слабоалкогольні напої теж не рекомендовані у гарячі дні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ