Аби зранку було легко прокидатися, слід дотримуватися низки порад

Насправді прокидатися вранці може бути легко, однак для цього ввечері треба уникати деяких помилок. Єдина пише про нескладні правила, виконуючи які ранок перетвориться у справжнє задоволення. А щоб ранні прокидання стали звичкою – повторіть ці правила протягом 28-30 днів.

Лягайте спати раніше. Щоби почуватися зранку бадьорим і повним сил, лягайте спати о 22-23:00. Це забезпечить вам повноцінних 7-8 годин здорового сну.

Не перемикайте будильник. Ставте будильник на точний час підйому і забудьте про «ще 5 хвилин» у ліжку. Таким чином ви, по-перше, будете себе тренувати, по-друге, встигнете зробити всі ранкові справи.

Перекус після 18-ї години. Останній прийом їжі має бути за 2-3 години до сну. Це дозволить прокинутися неголодними і повними сил. Однак ваш останній прийом їжі має бути легким. Наприклад, це може бути стакан кефіру чи легкий салат.

Зробіть сніданок смачним. Після того, як ви прокинетесь о 6-й чи 7-й ранку, ви заслуговуєте на винагороду. Тому можете додати до свого сніданку шоколад або будь-які інші ласощі. Ви не нашкодите своїй фігурі, проте настрій піднімете.

Пийте воду. Одразу після пробудження випийте склянку прохолодної води з лимоном. Незабаром ви одразу відчуєте приплив сил та бадьорості.