Боротися зі стресом можна просто на робочому місці

Експерт зі здоров’я Зої Бларовськи назвала кілька простих і швидких способів розслабитися і зняти нервове напруження, не вдаючись до алкоголю чи різноманітних таблеток. Про це пише care2.

Веселе відео. Смішний і навіть безглуздий ролик зможе перезарядити мозок і заспокоїти. Люди, які періодично відволікаються на смішні відео та кумедні картинки працюють продуктивніше і легше виконують складні завдання.

Зелений чай. Амінокислоти, яких у цьому напої дуже багато, чудово зменшують стрес-реакцію організму. Тому коли людина стикається із труднощами, вона переносить їх набагато легше. До того ж, зелений чай дуже добре заспокоює.

Запах апельсину. Аби зняти напруження достатньо нанести ефірну олійку апельсина на шкіру або ж просто розрізати апельсин навпіл. Чи, наприклад, покласти кілька апельсинових шкірок просто на робочому місці.

Головоломка. Дивно, проте якщо сконцентруватись на вирішенні якоїсь задачки, то організм значно краще переносить стрес та чудово відпочиває при цьому. Це може бути кросворд, судоку чи, наприклад, пазли.

Улюблена музика. Зменшити стрес, зняти тривожність, знизити тиск, нормалізувати частоту серцевих скорочень та рівень гормону стресу – з цим усім може впоратись ваша улюблена пісня. До того ж, прослуховування приємної музики може допомогти під час вирішення складних завдань.

Масаж рук. Не встаючи з робочого крісла, можна легко позбутись стресу за допомогою масажу рук. Для цього потрібно лише кілька хвилин легко помасажувати собі долоні.

Глибоке дихання. Повільні та глибокі вдихи та видихи чудово долають напруження та стрес. Вони сповільнюють серцевий ритм і нормалізують рівень гормону стресу в крові. Крім того, таке дихання забезпечує організм киснем.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ