Журналісти показали розкішне життя дітей українських політиків

Дороге життя дітей політиків видно по їхніх сторінках у соцмережах. Елітні авто, коштовний одяг, елітні ресторани і готелі – стандартний набір українського мажора. Якщо чиновники з появою електронних декларацій стали обережнішими, то їхні діти на власних інтернет-сторінках відверто хизуються батьківськими статками. Про це йдеться у сюжеті програми Гроші.

До прикладу, Назар Бабенко – син нардепа Валерія Бабенка: улюблені іграшки хлопця – автомобілі. Так, на своєму Роrѕсhе Cayenne він ганяє по місту попри червоне світло.

Ціна такого автомобіля – 3,5 млн грн. На ці гроші можна купити чотири однокімнатні квартири в центрі Києва. Крім цього авто, у молодика є ще Mercedes. Таке авто коштує близько 2 млн грн. Годинників у сина нардепа чимало, наприклад Ролекс із білого золота, оздоблений діамантами.

Гонки, оголені дівчата і дорогі тачки – такими світлинами в Instagram хизується Дмитро Каратуманов, син депутата Харківської облради і екс-нардепа Олега Каратуманова. Хлопець обожнює виставляти напоказ свою машину. Вона є однією із найдорожчих моделей Mercedes. Такий тюнінгований джип коштує майже 6 млн грн. 260 км/год – саме з такою швидкістю хлопець ганяє навколо міста. У Куршавелі сімейство ласує устрицями, а на острові Занзібар купається в Індійському океані.

Дочка заступника мера Дніпра Світлани Епіфанцевої Анна демонструє свої дорогі аксесуари. Зокрема, у дівчини є і новинка від Chanel – за цю сумочку потрібно віддати 80 тис. грн., а за класичну модель – 140 тис. грн. І таких у Анни кілька.

Син колишнього депутата ВРУ Лева Миримського – Роман Миримський: цей панок їздить на Bentley. Ціна схожого уживаного авто – близько 5 млн грн. За кермо Роман сідає навіть п’яним.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ