В старому місті – ознак життя практично немає, вулиці – порожні

У прифронтовій Авдіївці води залишилось на три дні, адже ремонтні роботи на Донецькій фільтрувальній станції, де пошкоджено хлоропровід, так і не вдалося провести. Про це повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, передає 112 Україна.

За його словами, терористи замінували підхід до фільтрувальної станції.

«Є проблема з водою. З 6 до 9 вечора ми подаємо воду. Є проблема з відновленням Донецької фільтрувальної станції, оскільки перебитий хлоропровід. Туди не заходить поки ні ОБСЄ, ні ремонтники, там є дві міни, їх поставили терористи», – пояснив Жебрівський.

«Ремонтники кажуть, що для ремонту хлоропроводу треба 2-3 дні роботи. У старій Авдіївці ми підвозимо технічну воду, розвозимо ємності по магазинах», – заявив керівник області.

За словами голови Авдіївської адміністрації Павла Малихіна, запасів води залишилося на три прокачування, тобто фактично на 3 дні.

Крім цього, після нещодавніх обстрілів зруйновано багато будинків. Населенню не вистачає будівельних матеріалів для відновлення житла.

Як повідомив у Facebook глава донецької Нацполіції В’ячеслав Аброськін, в старому місті – ознак життя практично немає, вулиці – порожні.

«Проїхавши майже всю вулицю Колосова побачив тільки одного перехожого. Але це тільки зовнішнє враження. Майже в кожному будинку тут живуть люди, незважаючи на відсутність електрики, води та вугілля. Саме на цій вулиці розташовані 285 домоволодінь, з яких лише 5 будинків не постраждали», – уточнив він.

Також він опублікував фото напівзруйнованого міста.

Як відомо, 27 лютого ремонтні бригади поновили пошкоджені лінії електропостачання в Авдіївці. Раніше внаслідок обстрілу ДФС було пошкоджено склад хлору, резервуари чистої води і водоочисні фільтри.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ