Ромашка – чудовий засіб при лікуванні депресії

Боротися з депресією можна не лише за допомогою смачної їжі чи прогулянок з друзями. Лікарі стверджують, що рослини, які ви тримаєте у своїй домівці теж можуть стати хорошими помічниками. Comments.ua назвав п’ятірку домашніх рослин, що рятують від депресії.

Соняшник. Посадивши цю рослину у горщику, ви не лише здобудете хороше доповнення до інтер’єру, але й отримаєте джерело вкрай корисних вітамінів і мікроелементів. Коли зернятка соняшника повністю дозріють, їх необхідно буде з’їсти. Ну але якщо ви не хочете вирощувати соняшник в квартирі, тоді просто їжте смажене насіння – це відмінні ліки від депресії.

Ромашка. Саме вона є чи не універсальним помічником від різних недуг. Недарма ж батьки з дитинства привчають дітей до чаїв з цієї рослини, адже вони мають відмінну заспокійливу властивість. Під час депресії ви теж можете заварювати ромашку, плюс, її можна комбінувати з іншими корисними рослинами.

Ореґано. Цей продукт  можна додавати не лише як приправу до різних смачних страв, а й просто вирощувати в домашніх умовах і вживати її як будь-яку зелень.

Лаванда. Ця рослина не обмежується лише ароматичними свічками чи складником в приємних засобах гігієни – її теж можна культивувати у квартирі.

Томати черрі. Вирощувати цей продукт не лише недорого, але й корисно. Вони не тільки радують око своїм естетичним виглядом, а й мають смакові рецептори, які можуть пригнічувати депресію.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ