Чорноморський суд виправдовує російських диверсантів

Тепер ми розуміємо, як добре, що російські спецслужби перестріляли всю цю мерзоту – всіх цих гіві, моторол, іщенків, бєднових з усякими дрьомовими і мозговими. ФСБ чи ГРУ позбавили нас страшного приниження і страшної ганьби. Якби хтось із них – Гіві чи Моторола – потрапили коли-небудь до рук українського «правосуддя», їх би теж виправдали, як одеських антимайданівців!

Уявляєте картину? Який-небудь хацапетівський суд оголошує виправдувальний вирок Гіві: судді заявляють, мовляв, доказів злочинної діяльності Гіві вони не знайшли (відео вбивств – не доказ, свідчення військових ЗСУ – упереджені); навколо суду натовп українських військових і родичів загиблих від рук терориста, люди тримають фото тих, над ким Гіві знущався особисто, кого закатували російські відморозки.

Після оголошення вироку Гіві радісно здіймає руки, його виводять із зали в супроводі великої кількості охорони… На виході починається бійка, натовп намагається не випустити злодія з зали суду. Від розгніваного натовпу його прикривають своїми тілами депутати Новинський, Шуфрич, Бойко. Поліція дубасить кийками ветеранів війни, застосовує сльозогінний газ, когось пакують в автозак, кров, лемент, на асфальті хтось лежить зі скривавленою головою…

Гіві швидко саджають в машину і в супроводі озброєної охорони везуть в аеропорт. У Москві його раді вітати. А наш доблесний генпрокурор наступного дня грізно заявляє, що прокуратура опротестує ганебне рішення хацапетівського суду…

Дякуємо ФСБ та ГРУ (і ще кому там треба подякувати), що ліквідували кількох своїх покидьків і не дали внутрішнім ворогам України так цинічно познущатися над українцями!

 

Рішення міського суду Чорноморська про виправдання активістів Антимайдану, яких звинувачували в організації масових безладів  в Одесі 2 травня 14 року, не стало громом серед ясного неба, немає тут нічого сенсаційного. Те, що суди активно виправдовують колаборантів, покидьків із влади, які активно співробітничали з російськими окупантами, – ні для кого не секрет. 20 вересня випустили горезвісну ідіотку-українофобку Нелю Штепу.

Усе йде до того, що скоро випустять харківського антимайданівця «Топаза». Більшість головних героїв «Русской вєсни» уже випустили, наші суди впритул не помічають складу злочину в їхніх діях. Але все-таки рішення Чорноморського суду стало знаковим.

Те, що більшість колаборантів уже на волі, українська громада собі пояснювала по-різному. Мовляв, не сажають, щоб не загострювати протистояння в суспільстві, щоб не підсилювати озлоблення на сході країни. «Там же хтось повинен керувати, кому довіряють люди!». Ще одна версія: «А  може, той же Клінчаєв працює зі слідством і видає ворогів України? Може, не сажають колаборантів тому, що не час, це матиме негативні економічні наслідки? А «нагорі» все прораховують…» і тому подібне.

Але після рішення суддів на Одещині стало зрозуміло: ні, це не тонка гра. Людей, які брали участь у гібридній війні проти України на боці Росії, виправдовують і відпускають цілком свідомо, це рішення ухвалено десь дійсно нагорі й воно має свою логіку. А от чи розуміє наша влада, куди її така логіка заведе? Сумнівно.

Бо виправдання російських диверсантів (без різниці, свідомо вони брали участь у гібридній агресії Росії проти України чи ні) б’є нищівним і болючим ляпасом і по легітимності нинішніх можновладців, б’є сильніше, ніж перехід Саакашвілі через українських прикордонників.

У Росії можуть зробити цілком очевидні висновки: «Дивіться, їхні суди по суті закликають наших приходити в Україну і вбивати та грабувати українців, нам за це нічого не буде, нас виправдають!». Отже, це рішення суддів з Одещини посприяє тому, щоб росіяни, які вагалися, йти воювати на Донбас чи не йти, пішли туди.

Це удар по українських спецслужбах. Нещодавно СБУ відрапортувало, що виловили 18 російських диверсантів на Харківщині. Так а навіщо їх ловити, якщо українські суди випускають?

Це, звичайно, удар по самоповазі українців, це приниження, жорстоке і цинічне, яке викликає ірраціональну агресію в масах. Це демонструє абсолютну недієздатність державного апарату до функції захисту держави. І взагалі після таких чудес Феміди виникає сумнів – а чи зацікавлений панівний клас у тому, щоб країна була суверенною та незалежною? Чи, може, в них якісь інші інтереси?

Про суддів наших «гєроічєскіх»

Чув думки юристів, буцімто колегія суддів на чолі з Філіппом Журавлем вчинила сміливо і принципово. «Судді, – кажуть вони, –  не побоялися політичного тиску. А прокуратура не надала належної доказової бази, бо у прокуратурі гадали, що судді й так засудять тих, кого треба і як треба, тому не напружувалася для напрацювання якісної  доказової бази – знали, що це політичні справи. А судді герої, не побоялися і вчинили принципово!».

Ой, принципові українські судді – це з ненаукової фантастики! Потрібні рішення штампують як на конвеєрі, хизуються своїм розкішним життям, дорожезними шмотками і автівками. Один молодчинка-суддя навіть від детективів НАБУ відстрілювався. А одеська Феміда його судити не хоче. Теж через виняткову принциповість?

Бодай би раз наші судді проявили принциповість, коли якийсь мажор укотре убивав чи калічив людину на дорозі, але такого не було. А тут судді Чорноморського суду проявили «принциповість». Знали про політичне замовлення, знали, що це збурить мільйони українців – і вчинили «принципово», відповідно закону. Справжні герої! Хтось вірить у героїзм чорноморських суддів?..

Правильним запитанням буде – чому суддівський корпус до такої міри нехтує громадською думкою і безпекою країни?

Ось політики – можновладці, мільярдери – вони хоча б на словах усі патріоти, намагаються робити вигляд, що працюють на підвищення обороноздатності України. А судді демонструють відверту зневагу до суспільства, ухвалюють  шкідливі і небезпечні для країни рішення, випускають на свободу російських диверсантів у той час, як росіяни викрадають наших громадян, фабрикують проти них справи і дають максимальні терміни ув’язнення. Тож чхати вітчизняний суддівський корпус хотів на громадянське суспільство!

Є одна версія, що пояснює, чому мільярдери-можновладці бояться виглядати непатріотами перед громадою, а судді – не бояться. Не гарантую, що вона правильна. З мільярдерами просто – вони йдуть на вибори, а ще вони бояться своїх західних партнерів, які можуть запитати: «Як же так, ми тут санкції запроваджуємо, гроші втрачаємо, а у вас шашні з Росією?».

А з закритою корпорацією «судді України» справа інша. Вони агресора бояться більше, ніж українців усіх разом плюс гаранта Конституції. Путін і росіяни – ось головний чинник. Вони не вірять, що Україна – це надовго, тому і рішення ухвалюють, після яких окупантам не страшно буде в очі дивитися, після яких вони спокійно зможуть працювати в якомусь російському суді й розпинати наших військових, проти яких Слідчий комітет Росії відкриє кримінальні справи.

Скандальний екс-суддя Дніпровського райсуду Києва Микола Чаус

Якби чорноморські судді були принциповими, вони б не фінти вухами робили кілька років поспіль, а перекваліфікували справи проти антимайданівців з «організації безладів» на – правильно! – 110 ККУ «Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України». За всіма цими одеськими «невинними жертвами» плачуть статті від 109-ї до 114-ї.

Якби судді були принциповими, вони б не ставили знак рівності між Антимайданом і Майданом. Вони б визначили, що Мефедов, Долженков та інші – це російські диверсанти і шпигуни, метою яких було «повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України».  Якби у нас правоохоронні органи і спецслужби на чолі з головою РНБО справді опікувалися безпекою держави, на сьогодні всі активні учасники антимайданів сиділи би по тюрмах за тією ж 110-ю статтею.

Кілька слів про міліцію

Чому міліція і прокуратура не підготували якісну доказову базу щодо подій 2 травня 2014 року? А що ви хочете – щоб вони самі себе закопали?

 

Одеська міліція, яка попереджала російських диверсантів на Куликовому полі, що треба змитися, поки йде перевірка документів – ці хлопці будуть доказову базу збирати?

Чи ті міліціянти, з-за спин яких бандити стріляли у демонстрантів? Так і в Києві не дуже прагнуть розбиралися. А куди подівся Фучеджі та які команди давали 2 травня?

Так, за великим рахунком, трагедія 2 травня в Одесі й 48 загиблих – повністю на совісті міліції і судів. 2 травня загроза російської навали була вже очевидною. Кров на Донбасі уже лилася річкою. Уже всім притомним було зрозуміло, що несуть наші «брати» з Росії в Україну. І це мало розуміти міліційне керівництво в Одесі і Києві. Було достатньо рішення суду про заборону антимайданівського збіговиська на Куликовому полі  і нормального міліційного «відпрацювання» організаторів та ідеологів проросійських акцій із затриманням їх. Вони могли це зробити, а не дивитися і чекати, хто переможе.

Міліція і суд могли б упередити трагедію 2 травня, могли врятувати людей – на нарах-то воно краще, ніж горіти живцем. Але ті, хто міг упередити, не зробили цього, бо боялися – за власні крісла, за власні доходи, а може, хтось мріяв про ще більші бариші, але вже під патронатом «президента всєя Русі» Путіна…

Підготував Ян Борецький для видання InfA

2 КОМЕНТАРІ

  1. Не бачу проблеми. .”Носієм суверенітету і ЄДИНИМ джерелом ВЛАДИ в Україні є народ” (витяг з Конституції). Якщо народ підіймається на спротив і бажає справедливого вироку щодо ватника-стрілка, заможного крадія чи мажора-вбивці на Бентлі, а суд не тільки його захищає, але ще й випускає на волю, то владу переймає на себе НАРОД. На кожному судовому засіданні повина бути присутнвсть НАРОДУ, і його кінцевий вирок. Альтернатива – суд Лінча .За Конституцією! Складається враження, що тільки через нього Україна здобуде державність.

  2. Абсолютно правдива державницька і патріотична стаття . Можна було б добавити про депутатів Верховної Ради і позицію партії ,,Батьківщина,,в особі Власенка і лідера партії , стосовано суддівської реформи де вони влаштували клоунаду , та ще й пишаються своїми паскудствами.

Comments are closed.