В Україні Uber продовжить роботу як і раніше – в структурі регіону Uber Центральна і Східна Європа

«Яндекс» та Uber об’єднаються в одну компанію з онлайн-замовлення таксі. Вона отримає назву NewCo та працюватиме в Росії, Казахстані, Азербайджані, Вірменії, Білорусі та Грузії. Про Україну, де сервіси «Яндекс» заблоковано, не йдеться. Про це повідомляє Republic.

Очолить компанію гендиректор «Яндекс.Таксі» Тіґран Худавердян. Сторони домовилися, що Uber і «Яндекс» інвестують відповідно 225 мільйонів доларів і 100 мільйонів доларів в нову компанію, оцінюючи її в 3,725 мільярда доларів.

З урахуванням цих вкладень і можливих коригувань на момент закриття угоди 59,3% компанії належатимуть «Яндекс», 36,6% – Uber, а 4,1% – співробітникам.

Компанія NewCo використовуватиме досвід «Яндекс» в області картографічного і навігаційного сервісів, а також досвід Uber як світового лідера серед онлайн-сервісів для замовлення поїздок.

Для замовлення поїздок будуть доступні обидва додатки – «Яндекс.Таксі» і Uber. Водіїв об’єднають в єдину платформу. Все це дозволить водіям отримувати більше замовлень на годину, а пасажирам – зберегти доступну вартість поїздки.

Планується, що об’єднана платформа охопить 127 міст в шести країнах. На обидва сервіси доводиться 35 мільйонів поїздок на місяць, їхня сумарна вартість становила близько 132 мільйонів доларів.

Водночас в Україні Uber продовжить роботу як і раніше – в структурі регіону Uber Центральна і Східна Європа.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ