Екс-президент наголосив, що «грошей Януковича» немає в жодному банку світу

Колишній президент-утікач Віктор Янукович заявив, що йому зараз живеться важко в Росії. Мовляв, грошей в нього немає в жодному банку світу. Про це він сказав під час прес-конференції в Москві, відповідаючи на запитання журналістки про те, за які кошти він чотири роки живе в РФ, передає Українська правда.

«Ви знаєте, мені ніхто не заздрить сьогодні», – сказав Янукович.

Також він наголосив, що «грошей Януковича» немає в жодному банку світу: «Хоча їх шукали усіма можливими способами. Але як то кажуть… у темній кімнаті шукати чорну кішку марно, коли її там немає».

«Я ваші гроші не рахую, а ви не рахуйте мої… Не можу сказати, що я всім задоволений, мені важко і дуже боляче», – додав він.

Як відомо, 2 березня екс-президент України Віктор Янукович, який переховується від правосуддя на території Росії, проводить прес-конференцію в Москві. Традиційно він повторив кілька тез, на яких будує свою позицію: звинувачує нинішню українську владу в незаконному збройному перевороті, розстрілах на Майдані, зубожінні народу та покладає на Київ відповідальність за гібридну війну, яку розв’язала Росія.