Екс-президент традиційно охрестив нинішнє керівництво України «учасниками державного перевороту»

Екс-президент Віктор Янукович воліє особисто допитати нинішнє керівництво української держави, зокрема президента Петра Порошенка, секретаря РНБО Олександра Турчинова, колишнього прем’єр-міністра Аресенія Яценюка та інших. Про це йдеться в заяві Януковича, що її розмістив на своїй сторінці у Facebook прес-секретар сина Януковича.

У документі наголошується, що Янукович чекає на рішення ростовського суду щодо своєї участі в Оболонському районному суді в режимі відеоконференції.

«Зараз я очікую на виклик із ростовського суду щодо моєї участі в судовому процесі в режимі відеоконференції», – заявив президент-утікач, якого звинувачують у держзраді.

Янукович також хоче «особисто» допитати нинішнє керівництво держави: «Тепер, в рамках судового процесу в Оболонському суді, я зможу особисто допитати Порошенка, Турчинова, Яценюка, Луценка, Парубія та інших організаторів державного перевороту. Питання до них у мене вже готові».

ЗАЯВЛЕНИЕ В.Ф. ЯНУКОВИЧА ПО ПОВОДУ ЕГО УЧАСТИЯ В СУДЕБНОМ ПРОЦЕССЕ В ОБОЛОНСКОМ РАЙОННОМ СУДЕ г. КИЕВА#політика_проти_правосуддя_справа_Януковича

Posted by Yury Kirasir on Montag, 15. Mai 2017

Нагадаємо, 4 травня Оболонський районний суд розпочав підготовче засідання у справі про держзраду Віктора Януковича. Суд частково задовольнив клопотання захисників, дозволивши колишньому главі держави участь по відеозв’язку, та переніс підготовче засідання на 10.00 18 травня.

Оскільки Янукович не визнає своєї провини у справі про державну зраду. Обвинувачення проситиме суд про вищу міру покарання за його злочин – довічне ув’язнення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ