За словами адвоката, в «Ощадбанку» колишній глава держави мав лише 28 млн грн особистих заощаджень

Екс-президент-утікач Віктор Янукович спростовує наявність у нього 1,5 млрд. доларів. За словами його адвоката, в «Ощадбанку» колишній глава держави мав лише особисті заощадження, з яких сплатив усі податки, передає 112 канал.

«Я повністю спростовую цю інформацію (про конфісковані 1,5 млрд. дол., –  ред.). На сьогоднішній день у зв’язку з її активним поширенням захистом навіть був поданий позов до Печерського суду про її спростування. На руках у мене є виписки за рахунками Віктора Януковича з «Ощадбанку». Там зовсім інша сума: йдеться про 28 мільйонів гривень, які заарештовані та які не конфіскуються зараз», –  заявив адвокат.

За його словами, це гроші його особового рахунку, «його особисті заощадження, з яких були сплачені всі податки».

Сердюк закликав ГПУ показати документи на підтвердження інформації та наголосив, що «ніяких подібних коштів, рахунків, компаній, ні в «Ощадбанку» України, ні за кордоном немає». Також адвокат уточнив, що до Печерського суду захист подав позов про захист честі та гідності Януковича.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 28 квітня Генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що суд дозволив конфіскацію заарештованих 1,5 млрд. доларів, які належали оточенню екс-президента Віктора Януковича. Згодом цю інформацію підтвердив і президент Петро Порошенко. За словами глави держави, кошти мають піти на посилення силового блоку України, соціальні потреби військових та інших верств населення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ