Янукович
Януковича допитають у режимі відеоконференції

Віктора Януковича допитають у режимі відеоконференції. Генеральна прокуратура надала офіційну відповідь захисту екс-президента. Про це повідомив адвокат Януковича Віталій Сердюк, передає Громадське.ТВ.

«Досі наша прокуратура не хотіла допитувати нашого підзахисного… Відмова у проведенні відеоконференції була би порушенням прав на захист Януковича», – зазначив адвокат.

За слова адвоката, згідно з Кримінальним кодексом, для проведення такого допиту Генеральна прокуратура направляє Генпрокуратурі РФ звернення про допомогу у проведенні відеоконференції, потім узгоджує надалі місце, де має відбутися відеоконференція в Росії, і потім встановлюється технічний зв’язок.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, повістка про офіційний виклик Януковича до ГПУ 6 серпня була опублікована в газеті «Урядовий кур`єр». Пізніше адвокат президента Віталій Сердюк повідомив, що колишній президент не прийшов на допит, побоюючись за своє життя.

За даними начальника управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури України Сергія Горбатюка, проти Януковича загалом відкрито 5 кримінальних проваджень. «5 виходить: «Межигір’я», Сухолуччя, злочини на Майдані, злочинна організація, «Укртелеком», – заявив він.Також 13 серпня Генпрокуратура склала повідомлення про підозру екс-президенту Віктору Януковичу в отриманні 26 млн гривень хабара від власників донецького видавництва «Новий світ».

Читайте: Скарби «гробниці Януковича» віднині під арештом

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ