ГПУ розслідує справу щодо конституційного перевороту 2010 року, що призвів до захоплення державної влади шляхом розширення у неконституційний спосіб повноважень Президента

Департамент спецрозслідувань Генпрокуратури України повідомив про підозру екс-президенту Віктору Януковичу та екс-міністру юстиції Олександру Лавриновичу щодо захоплення державної влади через зміну Конституції через внесення до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів тексту Конституції України в редакції 1996 року та її офіційної публікації. Про це написав на своїй сторінці у Facebook Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

За його словами, Департамент спеціальних розслідувань ГПУ займається справою щодо Конституційного перевороту 2010 року, який привів до захоплення державної влади шляхом розширення у неконституційний спосіб повноважень Президента України за рахунок звуження ролі та повноважень парламенту і уряду.

«На підставі зібраних доказів повідомлено про підозру за ч.1 ст.109 КК України екс-президенту В.Януковичу та екс-міністру юстиції О.Лавриновичу у вчиненні спільно з іншими особами захоплення державної влади, у тому числі шляхом вжиття заходів до незаконної, без рішення єдиного органу законодавчої влади в Україні – Верховної Ради України, зміни діючої Конституції України через внесення до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів тексту Конституції України в редакції 1996 року та її офіційної публікації», – написав він.

Департаментом спеціальних розслідувань ГПУ розслідується справа Конституційного перевороту 2010 року, який привів до зах…

Posted by Юрій Луценко on Dienstag, 5. September 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ