Держава судитиметься «БРСМ-Нафтою» за 50 млн. грн.
Прем’єр вимагає позвільняти керівників ДФС в регіонах

Прем’єр Арсеній Яценюк доручив Мінфіну і Державній фіскальній службі запровадити пілотний проект з передачі деяких митниць під зовнішнє управління іноземних компаній. Про це він повідомив у ході презентації проекту інституційної реформи ДФС, повідомляють Українські новини.

«На митниці до сьогоднішнього дня є перелік підприємців, які мають преференції при розмитненні товарів. До сьогоднішнього дня основні схеми на митниці збережені. А це мільярдні втрати», – пояснив він таку необхідність. Яценюк зазначив, що такий досвід був у Болгарії та інших країнах світу.

Пілотний проект стосуватиметься найбільш корумпованих митниць, а за його виконання спільно відповідатимуть Мінфін і Фіскальна служба. До слова, раніше голова фракції «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк заявляв, що такою можливістю вже зацікавилися британці, вони навіть звернулися з цього приводу до Кабміну.

Також Яценюк вимагає від керівництва Державної фіскальної служби змінити керівників відділень служби в регіонах і впродовж кварталу змінити принципи роботи. «Я вимагаю від Державної фіскальної служби тотальної зміни керівництва на місцях», – сказав голова уряду, додавши, що реформа ДФС не має бути косметичною, а має бути всеосяжною і глибинною. Прем’єр виділив на виконання завдання 3 місяці.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ