Луценко розповів, що заява Яценюка про референдум щодо Конституції посварила «Народний фронт» з «БПП»
Луценко розповів, що заява Яценюка про референдум щодо Конституції посварила «Народний фронт» з «БПП»

Заява Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка про необхідність проведення в Україні референдуму з питання внесення змін до Конституції призвела до конфлікту між «Народним фронтом» і «Блоком Петра Порошенка». Про це 28 січня заявив лідер фракції «БПП» Юрій Луценко, передає Інтерфакс-Україна.

«Я дійсно свідчу, що заява прем’єра викликала конфлікт з «БПП». Перш за все, я ніколи не думав, що керівник «Народного фронту» йтиме шляхами незабутнього Медведчука, який протягнув антиконституційний закон про референдум, і яким зараз думає скористатися Прем’єр-міністр», – сказав Луценко.

За його словами, «ігри в народні референдуми» у багатьох країнах, що перебувають у такому ж поганому стані, як Україна, «призводять до дуже неприємних тоталітарних явищ».

Нагадаємо, 24 січня 2016 року голова уряду висловився за проведення референдуму щодо внесення змін до Конституції України. Пізніше цю позицію Прем’єр-міністра України та голови політради партії «Народний фронт» підтримав міністр внутрішніх справ і член політради «НФ» Арсен Аваков.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 28 січня нардепи під час ранкового засідання ситуативно змінили регламент, щоби дозволити собі розглядати на наступній сесії проект змін до Конституції, який, за висновком Конституційного Суду, відповідає вимогам Основного Закону.

У свою чергу, Президент України Петро Порошенко через кілька годин після ухвалення парламентом підписав закон про зміни до регламенту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ