На думку експерта, В’ячеслав Константіновський склав мандат, щоби розчистити дорогу для екс-прем’єра

Нардеп В’ячеслав Константіновський, якого висував «Народний фронт», достроково склав мандат, щоби вийти з-під удару НАБУ і САП, а також звільнити дорогу в парламент екс-«камікадзе» Арсенію Яценюку. Таку думку висловив виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Олександр Леонов, передає 24 канал.

«Складання депутатських повноважень Константіновським – перша ластівка такого розгортання подій, коли людина відчула, що мандат несе певні загрози. Крім того, певні депутати від «Народного фронту» перебувають зараз під певною підозрою, і, вочевидь, Константіновський це відчуває, тому виходить з-під удару НАБУ і САП», – зазначив Леонов.

За словами експерта, довибори до парламенту, які мають відбутися в одномандатному окрузі №220 у Києві, будуть досить цікавими. На його думку, обов’язково балотуватимуться всі опозиційні партії: «Батьківщина», «Свобода», УКРОП, «Демальянс», партія екс-глави СБУ Валентина Наливайченка «Справедливість».

«Але перемогти цим кандидатам буде важко, тому що всі вони діятимуть в одному опозиційному сегменті, що розпорошить електорат. І є сумніви, що вони зможуть домовитися між собою. Це дасть можливість перемогти представнику того ж «Народного фронту» і безпосередньо Яценюку. Але за умови, що «фронтовики» домовляться з БПП, аби ті не висували свого кандидата», – вважає Леонов.

Нагадаємо, 13 липня стало відомо, що висуванець «Народного фронту», а нині позафракційний депутат В’ячеслав Константіновський написав заяву про відмову від мандата народного депутата.

Константіновский був обраний до Верховної Ради України в 220-му виборчому окрузі.