Яресько - Яценюк
В АП готують кадрові перестановки: Яценюка зроблять головою Нацбанку, Яресько – Кабміну

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк вже отримав від Адміністрації Президента пропозицію залишити свою посаду через неготовність до опалювального сезону 2015-2016 та інші критичні явища в економіці. Натомість йому пропонують очолити Національний банк України. Якщо політик погодиться на таку умову, то його партія «Народний фронт» отримає певну квоту місць в спільних з Блоком Петра Порошенко (БПП) виборчих списках на майбутніх виборах до органів місцевого самоврядування. Про це повідомляє з посиланням на власні джерела «Ділова столиця».

«Черговий сплеск інформаційної активності Яценюка в останні дні лише підтверджує дані про отриману ним пропозицію, якими володіє видання. Зокрема, Арсеній Петрович активно виступає за формування в Україні контрактної армії, доручає врятувати сусідню Польщу від енергетичного дефіциту та розслідувати допуск офшорів до розробки Чорноморського шельфу. Але, що найцікавіше, прем’єр-міністр раптом почав дуже активно цікавитися питаннями, які раніше не помічав, наприклад, пошук активів 56 збанкрутілих банків та наведення ладу в Фонді гарантування вкладів. Схоже на те, що Яценюк дійсно придивляється до нового крісла», – йдеться у повідомленні.

Планується, що після відставки Яценюка, його місце займе теперішній міністр фінансів Наталія Яресько.

Істотним стимулом на користь ухвалення відповідного рішення, йдеться у матеріалі, слугує недостатній рейтинг популярності очолюваного прем’єром «Народного фронту», котрий самостійно не потрапить до місцевих рад. Якщо ж Яценюк не погодиться, на нього чекатиме «можлива тривала пауза в політичній кар’єрі».

Наприкінці минулого тижня голова уряду заявив про ймовірність переформатування персонального складу Кабінету Міністрів на початку осені 2015 року.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ