Яценюк
Яценюк має відзвітувати перед парламентом до 15 лютого

Голова «уряду камікадзе» Арсеній Яценюк має відзвітувати перед Верховною Радою до 15 лютого. Про це заявив лідер фракції «Народний фронт» Максим Бурбак, передає УНІАН.

Згідно зі ст. 228 регламенту Верховної Ради, парламент раз на рік заслуховує звіт уряду про хід та результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів. Уряд подає звіт у 45-денний термін після закінчення календарного року. Цією статтею також передбачено, що в разі, якщо діяльність уряду визнана незадовільною, парламент може ухвалити резолюцію недовіри уряду.

Таким чином Яценюк має відзвітувати про роботу уряду до 15 лютого. За словами Бурбака, зараз тривають консультації з приводу того, в який день це може відбутися.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, фракція «Блоку Петра Порошенка» вимагає в парламенті заслухати звіт Кабінету міністрів. Після цього вирішуватиметься майбутня доля «уряду камікадзе» – оновлення, перевибори або зміна всього складу міністрів.

Як відомо, востаннє спроба відзвітувати перед нардепами закінчилась для Яценюка «виносом тіла». 11 грудня 2015 року натхненна промова голови «уряду камікадзе» вразила далеко не всіх народних обранців. Зокрема, до голови Кабміну під час його виступу підійшов депутат від «БПП» Олег Барна з букетом квітів, перев’язаних чорною стрічкою, і вдарив ним прем’єра. Згодом Барна прокоментував свій вчинок та визнав, що він – не надто європейський. Однак наголосив: «… бо якщо Яценюк не піде, я дуже боюся, що його винесуть люди».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ