Харківська міськрада просить уряд не допустити запровадження обмежень для летовищ у Харкові, Дніпрі та Запоріжжі

Європейське агентство авіаційної безпеки (EASA) може запровадити обмеження на авіаційний рух у східній частині України. Йдеться про аеропорти у Харкові, Дніпрі та Запоріжжі, повідомляють Українські новини.

За інформацією компанії «Нью Системс АМ», що управляє міжнародним аеропортом Харків, до Державної авіаційної служби України від EASA надійшов проект бюлетеня, яким запроваджується обмеження на авіаційний рух. Зокрема, в ньому визнають небезпечними польоти в межах Дніпропетровського району.

Харсіквська міська влада просить уряд не допустити закриття повітряного простору над Харковом, обмежившись діючими заборонами на польоти над зоною проведення антитерористичної операції.

«У разі ухвалення даного документа авіасполучення між Харковом та іншими країнами буде припинено, таким чином, Харків опиниться в авіаційній ізоляції. Слобожанщина може стати непривабливим регіоном для іноземних інвесторів, також істотно ускладняться ділові поїздки представників локального бізнесу, що чинитиме серйозний негативний вплив на економічне становище центральної та східної частин України», – йдеться у зверненні.

Депутати наголошують, що наслідками ухвалення подібного документа може стати припинення роботи Харківського аеропорту і суміжних підприємств, а також пунктів прикордонного і митного контролю, в яких задіяно близько 1,5 тис. осіб.

У зв’язку з цим Харківська міська рада звернулася до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням винести рішення цього питання на вищий державний рівень і звернутися до EASA з проханням обмежитись чинними заборонами на польоти над зоною проведення антитерористичної операції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ