безвізовий режим
Юнкер заявив, що ЄС зможе дати позитивне рішення про скасування віз для України

Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер вважає, що Україна продемонструвала добрий прогрес в питанні візової лібералізації та може розраховувати на успіх. Про це він заявив під час прес-конференції в Брюсселі, пише Українська правда.

«Україна показала дуже непоганий прогрес. Ми отримали  від української сторони звіт 17 серпня і зараз продовжуємо цю дискусію (про шляхи виконання Україно ПДВЛ, – ред.)», – заявив він

Юнкер наголосив, що він не зможе одноосібно ухвалити рішення про скасування віз для українців. «Рішення буде ухвалювати кожна країна-член, але я особисто зроблю все, щоби позиція Єврокомісії була найбільш позитивною», – заявив Президент ЄК.

Він також зазначив, що перед Україною лишилася низка завдань: «Є низка моментів, які потрібно покращити, але головний стосується боротьби з корупцією. Гадаю, ми зможемо видати позитивне рішення (наприкінці 2015 року, – ред.)».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, міністр закордонних справ Польщі Ґжеґож Схетина у траві у Брюсселі заявляв, що Україна та Грузія можуть розраховувати на скасування віз 2016 року.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ