Євген Якунов, журналіст

…Блокада вугільніх ешелонів для наших ТЕЦ – це ідіотизм. Але…
…Брекзіт теж багато хто вважає ідіотизмом. Але пам`ятаєте, що відповів міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон на закиди в свою адресу на Мюнхенському форумі? Він сказав приблизно так:

«Я абсолютний глобаліст, я був, є і буду європейцем, я розумію, що Британія має зобов`язання перед ЄС. Але… я зв`язаний мандатом, який дав мені народ. І зобов`язання перед ним для мене сильніші ніж зобов`язання перед Європою». Ну, десь у цьому плані…

Колега, що побував у Гірському, Фенольній, Бахмуті розповів, що блокувальники щиро вірять, що цим своїм ультиматумом вони змусять терористів «піти на перемовини, адекватно поводитися». І багато хто в країні тієї ж думки.

Влада ж не змогла переконати народ в зворотньому. І тепер чим більше вона пручатиметься, тим більше її вважатимуть антинародною.

Якщо народ прагне опинитися в ж*пі, і з піднесенням іде в цьому напрямку, все, що лишається еліті, це взяти в руки прапор і очолити процесію.

Бо інакше це буде не демократія. Й інакше народ ніколи не зрозуміє, що за всі свої фантазії доводеться колись відповідати власним добробутом…

Джерело: Евгений Якунов