Євген Якунов, журналіст

Щодо заяви Трампа про те, що він «вірить Путіну», що той «говорить чисту правду» про невтручання ФСБ в американські вибори – до цієї заяви не варто ставитися серйозно. Вона правдива рівно настільки ж, наскільки правдиві запевнення Трампа про те, що він «так намагається стати другом» Кім Чен Ина. Уявляєте цих подружок?

Насправді – і ми все це прекрасно знаємо – Трампу глибоко чхати на Ина, на його бомбу і на його дружбу. Йому просто подобається бути Брюсом Всемогутнім і розводити води в тарілці томатного супу.

І він ані на гріш не вірить Путіну. Він нікому взагалі не вірить. Тому що сам завжди кидав своїх партнерів і чекає того ж у відповідь. Брехня з будь-якого, навіть найдрібнішого приводу, це стиль і принцип його ділових відносин. І він не вважає це за сором, тому що це допомогло йому заробити капітал.

Путін хотів собі партнера для гри в Чапаєва на світовій шахівниці? Він його отримав. І якщо брехло Путін вірить брехлу Трампу – це його особиста трагедія.

Правда, і весь інший світ, який звик вірити слову американських президентів, змушений слухати брехню Трампа.

І треба думати, що він бреше не тільки Путіну і Ину, а й усім іншим. І його надування щік у бік КНДР – така ж брехня – ніколи він воювати там не буде. І його загрози стримати Росію… І його підтримка НАТО.

І думаю, його команда (включаючи Волкера) все це прекрасно розуміє, але не подає виду і намагається, поки він бреше «в потрібному напрямку», встигнути зробити щось корисне.

Боюся, що і компліменти Трампа в бік України, обіцянки підтримки і допомоги – така ж брехня. Аж надто багато казенного єлею лилося в трампівському голосі під час зустрічі з Порошенком…

З якого дива старому брехуну раптом почати говорити правду?

Джерело: Евгений Якунов