EBU продовжуватиме намагатися забезпечити участь Росії в «Євробаченні»

Європейський мовний союз («Європейська спілка радіомовлення і телебачення») намагається знайти компроміс для участі конкурсантки від Росії Юлії Самолової в «Євробаченні-2017», що пройде у травні цього року в Києві. Про це розповів глава оргкомітету пісенного конкурсу Франк-Дітер Фрайлінґ в інтерв’ю Der Tagesspiegel.

«Якщо рішення про заборону на в’їзд російської конкурсантки не буде змінено, EBU продовжуватиме намагатися забезпечити участь Росії в шоу», – сказав Фрайлінґ, нагадавши, що варіант телевізійного включення, запропонований Союзом, відхилили.

Він підкреслив, що, «звичайно, в цьому питанні EBU має дотримуватися українських законів». Водночас він також сказав, що Оргкомітет з самого початку чітко дав зрозуміти, що сподівається: всі виконавці, обрані для проведення цього пісенного конкурсу, зможуть взяти у ньому участь.

Глава оргкомітету зазначив, що EBU поки не отримав від української влади офіційного повідомлення з приводу заборони Самойлової на в’їзд до Києва. Він не виключає того, що рішення СБУ з даного питання могли б скасувати своїм декретом Президент або Прем’єр-міністр України.

Європейський функціонер запропонував почекати остаточного рішення української влади, після чого з Москвою продовжать переговори для пошуку компромісу.

Нагадаємо, СБУ заборонила на 3 роки в’їзд в Україну російській виконавиці Юлії Самойловій, що мала представляти країну на «Євробаченні-2017».

Читайте: На «Євробачення» в Україну не пустять ще й конкурсантку від Вірменії?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ