Згодом будуть продовжені економічні санкції проти Росії, запроваджені через її роль у конфлікті на сході України

Санкції проти анексованого Росією півострова продовжили до 23 червня 2018 року. Відповідне рішення ухвалила Рада ЄС, передає Європейська правда.

«19 червня 2017 року Рада ЄС продовжила обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму і Севастополя Росією до 23 червня 2018 року», – йдеться у повідомленні.

Рашення про продовження санкцій ухвалили без обговорення.

У Раді ЄС також нагадали про те, що Європейський союз продовжує засуджувати незаконну анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією і лишається відданим політиці невизнання анексії.

Як відомо, термін дії нинішніх санкцій спливає 23 червня.

Санкції включають заборону на: імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя; інвестиції в Крим чи Севастополь; туристичні послуги в Криму та Севастополі, зокрема, європейські круїзні лайнери не можуть заходити в кримські порти; експорт певних товарів та технологій до Криму, зокрема, у сфері транспорту, телекомунікацій та енергетики.

Очікується, що невдовзі також будуть продовжені економічні санкції проти Росії, запроваджені через її роль у конфлікті на сході України.

У свою чергу, прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков вже прокоментував продовження Європейським союзом санкцій проти окупованого Криму.

«Ми традиційно негативно оцінюємо їх,  ми як і раніше не згодні з цими санкціями. Ми не вважаємо їх легітимними, більш того, ми вважаємо,що ці санкції завдають шкоди не тільки нам, а й самим країнам, які є їх ініціаторами», – сказав він.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ