Інформація щодо присутності у складі делегації громадян України не підтвердилася

Служба безпеки України заборонила в’їзд до нашої держави чотирьом громадянам Сербії та одному громадянину Чехії після перевірки інформації щодо незаконного перебування в Криму європейських політиків. Про це повідомила речник СБУ Олена Гітлянська на своїй сторінці у Facebook.

«Служба безпеки України перевірила інформацію щодо перебування у Криму політиків з європейських та інших країн, які прибули на запрошення окупаційної влади «святкувати» третю річницю псевдреферендуму. З’ясувалось, що на території АР Крим незаконно перебувають чотири громадянина Сербії та один громадянин Чехії», – написала Гітлянська.

За її словами, в СБУ ухвалили рішення про заборону зазначеним особам в’їзду до України терміном на п’ять років.

Інформація щодо присутності у складі делегації громадян України не підтвердилася.

Служба безпеки України перевірила інформацію щодо перебування у Криму політиків з європейських та інших країн, які приб…

Posted by Гітлянська Олена on Monday, 20 March 2017

Нагадаємо, російські ЗМІ повідомили про візит делегації «європейських та українських політиків» до окупованого Криму для участі в урочистих заходах, приурочених до третьої річниці незаконної анексії півострова Росією.

До складу делегації ввійшли депутати Народної Скупщини Сербії від Сербської радикальної партії Міловат Боїч і Дубравко Боїч, член президії Сербської радикальної партії Олександр Шешель, сербський письменник і політолог, професор Баня-Лукського університету Срджа Тріфкович, а також член Палати Депутатів Чеської Республіки Ярослав Голік. Крім того, за даними російських ЗМІ, Крим відвідали депутати Європарламенту, парламентів Британії, Німеччини, країн Балтії, а також політики з України, Бразилії та Киргизстану.

У зв’язку з цим секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов звернувся до Служби безпеки України з проханням перевірити інформацію про незаконне перетинання українського кордону і відвідуванні окупованого Криму іноземними громадянами з метою введення проти них персональних санкцій.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ