68% європейців вважають себе громадянами ЄС, що є найбільшим показником в історії

За рік після референдуму щодо виходу Великої Британії з Євросоюзу зростає кількість налаштованих оптимістично щодо майбутнього цього міждержавного об’єднання. Про це пише Європейська правда з посиланням на результати останнього опитування Eurobarometer.

Зокрема, оптимізм щодо майбутнього висловлюють 56% європейців. В порівнянні з осінню 2016 року цей показник зріс на 6 відсоткових пунктів. Найбільш істотні зміни в порівнянні з осінню минулого року спостерігаються серед французів (оптимістично налаштованих стало на 14 процентних пунктів більше), данців (+13 пунктів) та португальців (+10 пунктів).

Також опитування показало, що довіра до ЄС зараз перебуває на найвищому з 2010 року рівні. Зараз Євросоюзу довіряють 42% опитаних (у порівнянні з 36% восени минулого року).

Крім того, 68% європейців вважають себе громадянами ЄС. Це стало найвищим показником за всю історію подібних досліджень.

Опитування проводили з 20 по 30 травня 2017 року серед понад 33 тисяч осіб у державах-членах і п’яти країнах-кандидатах на вступ до ЄС.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ