Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Аброськін забрав у Семенченка пальму першості, яка на Донбасі називається «пальмою Мерцалова». Один начальник кличе АТОшників зі зброєю на блокаду. Інший начальник під смішним приводом забороняє ввезення легального зброї в Донецьку область. Обидва роблять протизаконні речі, громадяни воюючої країни крутять пальцем біля скроні, країна втрачає державу, яка розчиняється в атмосфері загальної брехні.

Яке, нафіг, полювання в Донецькій області?.. Зі зброєю на фронт їдуть не куріпок стріляти. Волонтери їздять з нагородною та особистою («мисливською») зброєю, снайпери їздять з гвинтівками, купленими в мисливських магазинах.

З іншого боку, навіщо блокадникам зброя… застрелити кілька тітушок і піти під суд… Влаштувати войнушку з поліцією або гвардійцями… Там, до речі, теж багато АТОшників служать… Ну а далі? Громадянська війна?

Здається, у панів начальників немає хоч якогось плану. Ні у Семенченка, ні у Аброськіна, ні у самого Петра Олексійовича. Блокада робиться заради блокади. Зброя забороняється, тому що треба хоч що-небудь заборонити. Шоу триває.

Джерело: Юрий Касьянов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ