Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Ще під час першого Майдану помітив, що більшість – завжди найрозумніша, найрозсудливіша, найбезкомпромісніша, найсміливіша, але тільки поки не б’ють, або хоча б не лякають. Щойно доходить до справи – більшості й сліду немає. Більшість не може навіть відстояти свої елементарні права – на роботі у відносинах з роботодавцем, на дорозі – в суперечках з дорожньою поліцією, в магазині, в лікарні, в чиновницьких кабінетах – всюди.

Більшість безапеляційно судить всіх, хто хоч щось робить. Написали відкритий лист Гройсману з приводу «Укроборонпрому» – більшість обурюється, чому не бомбу йому відправили замість листа, або хоча б не отруїли. Більшість категорично проти будь-яких способів впливу на чиновників, крім гільйотини, шибениці або хоча б в’язниці.

І це ж більшість покірно працює на підприємствах державного концерну, що випускає більшою мірою зовсім непридатні техніку і озброєння. Це більшість служить в армії і користується продукцією «Укроборонпрому», виправляючи недоліки конструкції або ремонтуючи їх за свій рахунок. Це більшість платить податки, наповнює військовий бюджет, добра половина якого осідає в кишенях наших «патріотичних» чиновників. Це саме більшість вибирає цих самих депутатів, президентів, чиновників, які більшість обкрадають і принижують.

Так хто ж вам доктор, панове? Не хочете нічого робити самі – не заважайте іншим. І хоча б не вибирайте всяку погань у владу.

Джерело: Юрий Касьянов