Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

РФ навряд чи погодиться на введення миротворчої місії на Донбас, якщо в її складі не буде росіян. Але варіант із білорусами або казахами виключати не можна. Адже це збройні сили країн, що перебувають під сильним впливом Росії. Зверніть увагу, що Білорусь проголосувала проти резолюції Генасамблеї ООН щодо Криму. У такий спосіб вони ще раз підтвердили, що на боці РФ.

Лукашенко ідеологічно такий самий росіянин, як і Путін. Його заяви про «братів українців» не варто сприймати всерйоз. Ніякий він нам не брат.

На Донбасі взагалі не має бути жодних миротворців. Це заморозить конфлікт на десятиліття. Через боягузливу політику нашого президента і безграмотну військову політику ми законсервували конфлікт, який можна було врегулювати ще у 2014 році.

У нас чомусь забувають про одну важливу деталь: Росія не сидить на місці, вони діють. І світ великою мірою нічого не робить для звільнення окупованих територій України. Це наслідок нашої бездіяльності. Якби ми хотіли завершити цей конфлікт, то три роки тому потрібно було по-справжньому воювати, перерізати газову трубу і показувати росіянам, що ми господарі на нашій землі. Тоді б і Європа по-іншому дивилася на цей конфлікт.

Але ми нічого не робимо, тому що на чолі держави стоять люди, яких цікавлять тільки їхні гаманці.

Джерело: Юрий Касьянов