Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Саакашвілі треба було вбити. Тому що там, на Заході, він для правлячого режиму куди більш небезпечний, ніж в Україні. Там він буде зустрічатися з політиками, бізнесменами, журналістами і всіляко дискредитувати Порошенка. В Україні він дискредитував себе – незнанням українських реалій, нерозбірливістю в друзях і союзниках, нездатністю домовлятися, нездатністю вийти з глухого кута, в який його завела власна харизма.

Разом із Соболєвим і Семенченком Саакашвілі утилізував протестні настрої осені 2017 року. Відсутність зрозумілих цілей, які об’єднують ідей; маргінальне оточення, самозамилування – все це в підсумку дало ще один шанс режиму. Який тепер, звичайно ж, буде діяти більш рішуче і жорстко. І ті з українських політиків, хто зітхнув з полегшенням, щойно фартовий Міша полетів, нехай не сумніваються – дуже скоро прийдуть і за ними. Прийдуть за всіма нами.

Брутальна розправа над яскравим опозиційним політиком – це не тільки шанс вижити для режиму. Це шанс і для нас – розлучитися з царем в голові і почати самостійно вирішувати свою долю. Без надії на Мишу, Петю, Юлю…

У цікавий час живемо.

Джерело: Юрий Касьянов