Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

У 2014 році громадянин Порошенко Петро Олексійович виграв президентські вибори, пообіцявши закінчити АТО за кілька тижнів, тисячу гривень в день військовим і мільйон страховки. Дієздатна, патріотично налаштована, активна частина населення відгукнулася з ентузіазмом і взяла безпосередню участь у війні за незалежність. Ватяна більшість клюнула на сакральне «Вибори в один тур – кінець війні» і забезпечила 54% ​​голосів.

Тепер громадянин Порошенко з мізерним рейтингом прямо заявляє, що він не збирається воювати з Росією, тому що у неї друга за силою армія в світі. Немов у 2014-му було інакше. Начебто він не здогадувався навіть, йдучи на вибори президента, що воювати доведеться саме з Росією, яка тоді вже анексувала Крим і вигодувала сепаратизм на сході України. Тепер президент називає Російську Федерацію агресором – для внутрішнього користування, і робить все для збільшення товарообігу з окупантом і для своєї кишені.

У 2014-му війна громадянину Порошенко виявилася дуже доречною для узурпації влади. У наступні роки війна стала способом заробляння баришів на військових замовленнях і підставою для придушення інакомислення в країні. Тепер спекуляції на війні – єдине, що утримує олігарха Порошенка на вершині харчового ланцюжка. Тому він не збирається закінчувати війну у жодний спосіб – ані перемогою, ані поразкою. Для нього справжній мир – смерті подібний. В цьому суть щорічного послання президента парламенту.

Джерело: Юрий Касьянов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ