Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Семенівські ветерани війни за незалежність (Сполучених Штатів) блокуватимуть бізнес Порошенка. Чудова ідея. Підтримую. Це все одно що прищемити КОЩЕЄВЕ яйце. Тільки бити будуть. Петя такого свинства не пробачить. Це вам не Верховну Раду в облогу брати.

Чим би не закінчилася у Семена, але починання це треба підтримати і підхопити. Творчо розвинути. Пам’ятаєте, як під час Майдану був такий популярний флешмоб «Бойкот бізнесу регіоналів»?.

Давайте підемо далі, і всі разом відмовимося від цукерок «Рошен». І тим самим оголосимо Петру Олексійовичу шах і мат. Імпічмент. Тому що без Верховної Ради, без Конституції, без закону, без народу він може правити і процвітати. А без бізнесу, без своїх цукерок – ніяк.

Нехай править своїми шоколадними зайцями.

Джерело: Юрій Касьянов

2 КОМЕНТАРІ

  1. Согласен с Ириной. К тому же пипл будет покупать, а “мы” погоды не сделаем. Как информационный повод и агитация – правильно.

  2. Якби ж би в нього був тільки рошен… Рошен— то крапелька в його бізнесімперії. Він нещодавно і в ахметова прикупив «частинку». Якби ото усе вдалося бойкотувати, може й був би смисл. Але пєтя не дурний, він зараз має бізнес в тих сферах, де людям неплатити не можна, бо змерзнуть.

Comments are closed.