Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

А чого ви хочете?.. Ви, які розраховують на Юлю, вірять у Мішу, сподіваються на Надю. Ви, хто піде голосовати за «Демалянс», «Громадянську позицію», за «Справедливість». Ви, які закликаєте об’єднатися проти нинішньої влади. Ви, які кличете вийти на Майдан. Чого хочете ви?.. Чим заради великої мети готові пожертвувати?.. Що перетерпіти?..

Замало бути противником Порошенка. Замало не любити Гройсмана. За це ніхто не піде вмирати. А без самопожертви нічого не вийде. Не вийде просто пересидіти вдома смутний час, поки відставний грузинський президент, колишня газова принцеса або хтось там ще розв’яже за вас ваші проблеми. Лайки у Фейсбуці не замінять напруженої політичної боротьби, не скасують сутичок з тітушками, не відвернуть великої кровопролитної війни за справжню незалежність. Якщо, звичайно, ви самі цього хочете.

Чи хочете ви топити дровами, їсти м’ясо на свята, працювати по дванадцять годин на добу і не мати вихідних?.. Чи готові ви чесно платити податки, не брати хабарів, не обманювати, не красти, жити за законами божими? Чи зможете ви пробігти марш-кидок з автоматом, звикнути до артобстрілу, навчитися ховати друзів? Чи зможете знову повірити в себе і перестати сподіватися на доброго заокеанського дядька?

Ось коли зможете, коли захочете, коли почнете зубами гризти за свої принципи і цінності – тоді і почнуться справжні зміни.

Джерело: Юрий Касьянов

1 КОМЕНТАР

  1. Краще сказати важко .А головне мабуть жити , не помирати , а якщо помирати , то з честю за власну сім*ю , дім , місто – свою країну -Україну. Політики відповідно .

Comments are closed.