Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

ЯК КЛИЧКІВСЬКА БАНДА НАМАГАЄТЬСЯ УНИКНУТИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ПОДІЇ 09.03.2018

Товариство, організоване злочинне угрупування під керівництвом рекетира Кличка, яке захопило Київ і щодня знущається над киянами, відчайдушно намагається замісти сліди щодо подій 09.03.2018 (https://www.facebook.com/s.kutniak/posts/1585303431565270) і тепер з переляку хаотично кожного дня видає все нові й нові версії. Остання з яких – «благоустрою там взагалі не було, оскільки був вихідний» (бачте, наскільки все змінилося з первинного «законний демонтаж незаконних гаражів»? :)).

Але цього разу «всі ходи записані», в тому числі й так званими правоохоронцями, які намагалися якось пояснити свою злочинну бездіяльність в ту ніч.

Дякую Георгій Могильний який дуже детально та фахово розписує ці «метаморфози» позиції ОЗУ Кличка й раджу всім прочитати його чудовий матеріал.

По-перше, щоб знати Правду.

А, по-друге, хоч тексту й багато, але там дуже багато цікавих подробиць, які ще отримають хід коли в Україні, нарешті, з’являться не «так звані» правоохоронці, а справжні захисники законності (а таке рано чи пізно буде, я в цьому абсолютно переконаний, і саме для цього, зокрема, є в політиці).

Как подчиненные Кличка пытаются снять с себя ответственность за избиение нардепа Левченка, депутата Киевсовета Кутняка и…

Gepostet von Георгій Могильний am Samstag, 17. März 2018

Джерело: Юрій Левченко