Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

Давайте знову поговоримо про регламентний комітет. Я неодноразово писав і говорив як з трибуни парламенту, так і на ефірах, що комітет навмисно тримають у «підвішеному» стані, без офіційного голови. І сьогодні ми побачили чудову ілюстрацію того, для чого це робиться.

Більше двох років парламент не обирає голову комітету, а в. о. тримають «ручного» Павла Пинзенника – представника «Народного Фронту». Тому чому дивуватися, коли комітет із таким в. о. завертає подання прокуратури щодо свого однопартійця або затягує розгляд подань щодо інших нардепів?

Проте мова тут і про інше – переважна більшість депутатів декларують бажання скасувати депутатську недоторканність (зокрема, й серед тих політичних сил, які контролюють регламентний комітет), але «чомусь», коли мова заходить про недоторканність конкретних депутатів, починається блокування процесу й дуже прискіпливе вивчення відповідних подань на «обґрунтованість». Але ж якщо ви справді проти недоторканності, то вам має бути наплювати на «якість» тих подань, адже їх взагалі немає бути в принципі!

  1. S. Луценко тут, до речі, теж «молодець» – розповідає всім, про те, що нібито вніс подання на зняття недоторканності, а подання насправді лише щодо «надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності», тобто навіть якщо це й проголосують, нардеп лишається недоторканний і може втекти в будь-який момент…
  2. P. S. З нетерпінням чекаю на протокол сьогоднішнього засідання регламентного комітету, щоби порівняти висловлювання його членів про зняття недоторканності та їхнє голосування.

Джерело: Юрій Левченко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ