Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

В мене з’явилася інформація, що депутата Олега Недаву найближчим часом мають виключити з фракції БПП.

Недава – це той нардеп, який і далі продовжує захищати наближеного до Януковича одіозного діяча «Партії регіонів» Юрія Іванющенка – кримінального авторитета більш відомого українцям за прізвиськом «Юра Єнакіївський» (https://ua.censor.net.ua/…/nardep_vid_bpp_nedava_pryamym_te…).

Черговий серйозний скандал з Недавою відбувся на початку листопада, коли він приїхав до Павлоградского суду, щоб взяти на поруки спільника сепаратистів Білогородського (https://ua.censor.net.ua/…/nardep_vid_bpp_nedava_hoche_vzya…).

Очевидно, що політтехнологи Банкової порахували, що краще, коли фракція президента стане de jure на одного депутата меншою, ніж коли через його присутність БПП буде ще швидше втрачати залишки свого рейтингу. Адже, будучи позафракційним, Недава й далі голосуватиме «так, як треба і далі виконуватиме вказівки представника президента в парламенті Ірини Луценко (#ОлегВынесиКозла), а виборцям розкажуть чергову казочку про «добровільне очищення».

Але після того, як вся країна побачила тісні та специфічні стосунки представника президента Ірини Луценко з Недавою, навряд знайдеться той, хто повірить, що після такого «вигнання» сепаратист – друг Юри Єнакієвського – Недава перестане бути суттєвою частиною команди Порошенка.

Джерело: Юрій Левченко