Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

Сьогодні в «Українському кризовому медіа центрі» відбулася прес-конференція на тему зняття депутатської недоторканності.

Під час свого виступу я акцентував увагу на тому, що знімати недоторканність треба не лише з шести депутатів, а взагалі з усіх нардепів назавжди. Проте, Верховна Рада вже не може проголосувати за президентський законопроект №1776 в цілому, тому що він пропонує змінювати те, чого вже не існує фізично (детальніше тут: https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/posts/1031635040301239).

Саме через це я ще на початку весни розпочав збирати підписи нардепів під новим законопроектом. Наразі маємо 54 підписи із необхідних 150.

Зараз багато політиків публічно заявляють про свою відданість цій ідеї. Але слова – це одне. Інше – це реальні справі. Тому завтра з 9:30 до 10:30 буду знаходитися біля столів реєстрації народних депутатів, де продовжу збирати підписи за відповідний законопроект.

Нехай українці нарешті побачать, хто з депутатів говорить правду, а хто відверто бреше.

Окремо хотів би звернутися до Президента України: Якщо Ви дійсно хочете зняти депутатську недоторканність, то «переконайте» депутатів своєї партії та фракції підписатися під даною ініціативою. Бо враховуючи, що фракція БПП вже чотири місяці «думає» чи підписуватися, з’являються обґрунтовані підозри щодо щирості намірів. Враховуючи, що ще не вистачає 96 підписів, а фракція «Блок Петра Порошенка» налічує 140 депутатів, цей законопроект міг би бути зареєстрований вже завтра…

P. S. Побачив, що після нашої прес-конференції й Голова Верховної Ради «прозрів» (http://www.pravda.com.ua/news/2017/07/10/7149221) й нарешті визнав очевидне, про що я йому з березня місяця повторював. Правда якось «наполовину» визнав, бо знову розмови про якісь вічні «юридичні консультації». Не треба ніяких консультацій, треба щоб фракція Парубія – Народний Фронт – підписалася під моїм проектом, після чого його можна буде зареєструвати й проголосувати. Аби було щире бажання…


Джерело: Юрій Левченко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ