Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

Ситуація навколо незаконної забудови в історичному центрі столиці на вулиці Січових Стрільців, 59 погіршується, попри позитивне рішення суду.

Тиждень тому в Київському апеляційному адміністративному суді ми виграли справу проти відомого представника будівельної мафії – Микитася. Суд задовольнив нашу апеляцію й скасував рішення продажної першої інстанції (https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/photos/959469077517836).

Чесно кажучи, я навіть трохи здивувався.

У країні, де панує законність – це була б остаточна перемога громади. Проте, у нас же ж працює найчесніша «нова поліція» та найкращі чиновники Кличка. І ось, попри однозначність ситуації, забудовник просто ігнорує судове рішення, а «правоохоронцям» та місцевій владі просто наплювати.

Будівельна техніка та робітники ударними темпами продовжують спорудження багатоповерхівки, в той час як всі їх дозвільні документи – недійсні. Знаючи про рішення суду, місцеві мешканці не витримали і зібрались блокувати проїзд техніки, оскільки поліція нічого не хоче робити із незаконними роботами та навмисне кволо реагує на дзвінки мешканців навколишніх будинків.

Причому «відмітились» і працівники «Київзеленбуду», які вирубали 15 дерев на території незаконної забудови і повідомили мешканців сусідніх будинків, що найближчим часом вирубають і частину дерев на їхніх прибудинкових територіях в інтересах забудовника! Тим часом департамент благоустрою КМДА вже мав би давно демонтувати паркан та подати позов задля демонтажу вже збудованих конструкцій.

Натомість  Микитась і далі щось «рішає», а робітники мають вказівку попри всі перешкоди будувати об’єкт, щоби потім друг Микитася Кличко вийшов на чергову прес-конферецію й розвів руками зі словами «ну, не зносити ж тепер майже добудовану будівлю».

А потім мені деякі «молоді та перспективні» вумники розповідають на ТБ, що паркани ламати «не можна у правовій державі, яку ми з вами будуємо, йдіть до суду».

Що ж, трошки почекаємо, й продовжимо тиснути на різноманітних «правоохоронців» та інших представників влади, щоб вони виконали рішення суду. Якщо ж і далі не буде їхньої реакції, то відреагує громада…

Джерело: Юрій Левченко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ